Курси Медитації у м.Рівне

 

“Пошук істини сам собою несе не лише виклики й нагороди, а також — просвітлення і здійснення”.

Шрі Чинмой

 

Курси Медитації у м.Рівне


Ми будемо проводити курси лише згідно з правилами уряду та адміністрації міста Рівне.

 

Вітаємо і ласкаво просимо! Ми знаємо, що це не так легко дочитати сторінки сайту до кінця, утім, ми просимо вас виділити десять хвилин на уважне читання цієї сторінки і наступних двох, аби дізнатися, що ми пропонуємо, ознайомитися із загальними питаннями щодо курсу, який є детально продуманим і безоплатним, а також — зареєструватися на заняття.

 

 “Зовнішня подорож розпочинається з великого ентузіазму й мирно добігає кінця.
Внутрішня подорож розпочинається з душі й не закінчується ніколи”.

Шрі Чинмой

 

 

Яка мета цих курсів?

 

 Наші курси медитації є справді безоплатними і, починаючи з 1964 року, проводяться в більш, ніж 40 країнах світу. Ми відчуваємо, що, завдяки медитації, ми отримуємо яскравіше життя, нове бачення, відчуття повноти й істинного задоволення навіть у повсякденні. Ми, члени Центру Шрі Чинмоя, ходимо на роботу так само, як і всі інші люди, а курси проводимо у вільний від роботи час та у вихідні дні. Наша винагорода полягає в тому, щоби надати вам такий самий шанс, який свого часу отримали ми. Коли ви побачите зміни в вашому житті й те, що може зробити для вас практика медитації, ви самі зрозумієте, чому ці курси безоплатні. Ми радимо тим, хто навчається на наших курсах, прочитати книжку “Медитація”, але ми не продаємо ці книжки заради прибутку.

 

 Під час занять ми подаємо вправи Шрі Чинмоя та його поради щодо правильної медитації, а також ділимося власним досвідом опанування цієї практики. Ми детально опрацювали курс, аби ті, що справді мають намір присвятити себе створенню у своєму житті простору для нового заняття й розвитку більшої дисципліни, могли скористатися тими знаннями.

 

Щоб читати далі, натисніть нижче:

 

                                                      Наступна сторінка

 

 

Яка мета цих курсів?

Pages: 1 2 3 4