Живопис Шрі Чинмоя

 

Живопис Шрі Чинмоя для медитації
Jharna Kala

 

 

Картини для медитації

 

 

   Пензлю Шрі Чинмоя належить понад 150 000 містичних картин, написаних у стилі Джарна-Кала, що означає Мистецтво-Фонтан. Ці картини — це спонтанна взаємодія світла і кольору, у якій замість відокремлених статичних форм відображається світ єдності — світ, у якому все рухається в єдиному гармонійному потоці.

  Малюючи, Шрі Чинмой ототожнювався із самим джерелом мистецтва та ставав свідомим і безпосереднім інструментом цього Джерела, з якого струменіла невичерпна Джарна-Кала. Його картини — це вияв вищих рівнів вселенської й трансцендентальної свідомості у фізичному світі.

  Унікальна серія із 16 мільйонів малюнків птахів, які символізують спокій та свободу душі, також належить пензлю Шрі Чинмоя. Різнобарвні птахи-душі неповторних форм уперше побачили світ у 1991 році на Мальті. Кожен птах несе у собі послання внутрішньої свободи, надію та обіцянку нового творіння і нового світла.

 

 

Картини для медитації
Jharna Kala

 

 

Відео, на яких митець малює свої картини

(канал)

 

https://www.youtube.com/watch?v=-Allg2m8I20&list=PLGcTKAtOiTgXRAIQaej0Yq7-yvUlbtQzh

 

 

 

 

Bhagaban. Картина Шрі Чинмоя
Jharna Kala

 

 

Відеоканал медитативного живопису

Шрі Чинмоя 

 

 

 

 

Малюнок для медитації
Jharna Kala

 

 

 

Галереї картин Шрі Чинмоя

у стилі Джарна-Кала

 

 

http://daily.srichinmoyart.com/category/jharna-kala/ (eng.)

 

http://jharnakala.ru/galereya 

 

 

 

 

Картина "Єдність". Шрі Чинмой
Jharna Kala

 

Галереї малюнків Птахів-Душ Шрі Чинмоя

 

http://daily.srichinmoyart.com/category/soul-bird-drawings/ (eng.)

 

http://jharnakala.ru/galereya-ptic

 

 

 

Малюнок птахів-душ
Soul-Bird Drawings

 

 

Духовне мистецтво

 

 

Духовне мистецтво
Jharna Kala

 

Книга “Королівство кольору”

 

http://self-discovery.org.ua/uk/znachennya_kolioriv/ (укр.)

 

 “Все має колір, чи то фізичний предмет, чи енергія життя, вітальна емоція (емоційний та чуттєвий план), ідея чи почуття. Все у цілому творінні Бога має колір та уособлює колір. Людина також має свій колір. Насправді вона має більше, ніж один колір, тому що її внутрішні сутності також мають свої кольори”. 

 “Також ви можете концентруватись на цих кольорах, щоб позбавитися від фізичних вад. Немає правил щодо того, який колір для цього найкращий. Це повністю залежить від розвитку шукача. Намагаючись вилікувати себе, слід обирати той колір, до якого є особливе відчуття. Тільки тоді ви зможете вилікуватися миттєво. Якщо ви правильно оберете колір, з того дня ваше життя може стати збалансованим”.

Шрі Чинмой

 

 

Кольори та їх внутрішні якості

 

 

 

Прощення. Картина Шрі Чинмоя
Jharna Kala

 

 

Книга “Життя мистецтва і світло душі”

 

  Питання про роль мистецтва і творчості в людському житті привертає увагу від початку виникнення людини на Землі. У цьому збірнику питань і відповідей Шрі Чинмой розглядає мистецтво з високої духовної точки зору. Плідний письменник, поет, художник і музикант, який має доступ до найвищих рівнів свідомості, Шрі Чинмой володіє рідкісною здатністю прояснити цей предмет.

 

https://ru.srichinmoylibrary.com/al (рос.)

 

Медитативний живопис
Jharna Kala

 

 

Декілька слів Шрі Чинмоя про свої картини

 

http://self-discovery.org.ua/uk/self-discovery/zhivopis-dzharna-kala/ (укр.)

 

  “Будь ласка, відчувайте, що картина – ваш дуже близький друг. З ним можна побути разом, поговорити, поспілкуватися, тому що в ньому ви знайшли друга. Ви так довго не бачили свого друга, і тепер можете звільнитися від свого тягаря і довірити йому все”.

Шрі Чинмой

 

Картини Шрі Чинмоя
Jharna Kala

 

 

 

Коротке інтерв’ю Шрі Чинмоя про свій живопис

 

 

 

Живопис для йоги
Jharna Kala

 

 

Пісні, які Шрі Чинмой присвятив духовному живопису

 

 

 

 

Аудіозаписи пісень Шрі Чинмоя про живопис

https://www.radiosrichinmoy.org/jharna-kala-song-garland/

 

Йогічний живопис
Jharna Kala

 

 

 

Запрошуємо Вас у розділи сайту:

 

Малюнки Шрі Чинмоя. Птахи-Душі.

 

 

Музика – нада йога або йога звуку

Запрошуємо Вас у розділ сайту, де Ви зможете послухати велику добірку із сотень концертів, де виконується надзвичайно прекрасна музика маестро Шрі Чинмоя на десятках східних та західних інструментах, у виконанні автора або інших видатних музикантів.

 

 

Тіло та здоров`я

 Запрошуємо Вас у розділ сайту, що присвячений тілу та здоров`ю – тут зібрані поради Шрі Чинмоя, різні стародавні та сучасні матеріали, в яких йдеться про те, як бути здоровим.

 

 

Книги та притчі Шрі Чинмоя з практики йоги та медитації

  Шрі Чинмой є автором понад 1600 книжок, що перекладені десятками мов світу. Це лекції, відповіді на запитання, есе, притчі, драматургія, афоризми та цілий світ духовної поезії. Ось деякі з тем, що розглядаються у його книжках: пошук щастя та внутрішнього спокою, здоров`я, виховання дітей, самореалізація, смерть та реінкарнація, доля, мир у світі, любов, проблеми та способи їх вирішення, духовне мистецтво та багато іншого.

 

 

Медитація – мистецтво бути щасливим

 Запрошуємо Вас у розділ сайту, що присвячений практиці медитації на шляху серця –  найпростіший та найшвидший метод для здобуття внутрішніх Спокою та Задоволення у вирії сучасного життя.