Йога серця у м.Львів

 

 

Йога серця у м.Львів

 

 

 Ласкаво просимо! Ми репрезентуємо йогу серця

у м.Львові наступними заходами:

 

* Щотижневі тренінги з практики йоги серця

 

 • дихальні вправи, оздоровчі методики
 • джапа, спів
 • концентрація
 • медитація

 

* Концерти яскравої й незабутньої музики душі

 

* Спів серцем

 

* Виставки живопису

 

 

  Якщо Вас зацікавив певний захід і Ви бажаєте регулярно отримувати інформацію про нього – телефонуйте нам!

 

+3 8 (096) 523-65-39

  

«Людина — це Серце Безмежності.
Людина — це Подих Вічності.
Людина — це Життя Безсмертя».

                                                                                  Шрі Чинмой

 

 

 

Безкоштовні курси з йоги серця у Львові

 

 

 

Медитація

під живу музику маестро Шрі Чинмоя

у Львові 29 та 30 жовтня

 

Та безкоштовний 10-денний тренінг з практики з медитації та йоги

 

Обов’язкова реєстрація за телефоном:

+3 8 (096) 523-65-39

 

 

Концерт та майстер-клас з медитації під живу музику маестро Шрі Чинмоя у Львові 29 та 30 жовтня

 

 

Виконавці — гурт “Внутрішня подорож”

 

  Музиканти  із Києва, Харкова, Маріуполя та Одеси. В Рівному вчетверте. Перший виступ відбувся 24 липня 2014 р. в «Органному залі».

 

  Понад 20 років учасники колективу практикують йогу та спів мантр. Кожен з них має власні проекти з розвитку і розповсюдження духовної музики.

 

  Колектив є дружнім об’єднанням і спробою синтезувати кращі з власних знахідок у прекрасний дарунок спокою і натхнення для мешканців нашого міста.

 

  Музика, яка буде виконуватися на концерті є проявом спокою і сили. Вона поєднує у собі красу стародавньої класичної індійської музики з кращими традиціями західної класичної та сучасної музики. У цій музиці унікальна ритміка. Кожна пісня, кожен рядок – різні. І водночас вони поєднуються в унікальну гармонію.

 

 

 

Запрошуємо всіх на щотижневі зустрічі

 з йоги серця у Львові

 

+3 8 (096) 523-65-39

 

Безкоштовні курси з йоги серця у м.Львів

 

 

Програма курсу з йоги

 

 • Внутрішня рівновага та спокій
 • Практика концентрації
 • Практика медитації
 • Секрети щастя, успіху та здоров`я
 • Пранаяма та дихальні вправи
 • Що таке яма і ніяма
 • Консультації щодо теорії виконання асан з хатха йоги

 

 

Хатха йога та медитація у духовному серці

 

Йога – це санскритський термін. Він означає «єдність з Реальністю». “Так само як вправи йоги (хатха йога) приносять спокій і тишу, дихальні вправи сприяють врівноваженості, хоча це ще не справжній внутрішній спокій, це всього лише внутрішня рівновага. Справжній спокій приносять тільки концентрація, медитація і споглядання. Якщо ви маєте намір просто підтримувати тіло в хорошій формі, тоді хатха-йога неодмінно допоможе вам. Але якщо ви хочете завершити свою освіту у внутрішньому житті, тоді вам потрібно поступити в школу концентрації, медитації та споглядання”.

 

“Духовність – величезна область. Духовність можна вважати тілом. Усередині тіла – серце. Серце духовного тіла – це йога”.

 

“Духовне серце знаходиться в центрі грудей, в центрі вашої сутності. Свідомість душі пронизує все тіло, але більшу частину часу душа воліє проводити всередині серця. Якщо ви зуміли сконцентруватися на серці, значить, ви стукаєте у двері душі…”

 

“У духовній дисципліні серце дуже важливо, тому що серце уособлює ототожнення. Якщо ви хочете чимось стати, ви повинні з цим ототожнитися”.

 

“Медитуючи у серці – ви медитуєте там, де живе душа. Справді, світло та свідомість душі пронизують усе тіло, але є особливе місце, де душа живе більшу частину часу, і це – серце. Якщо ви хочете просвітлення, потрібно отримати його у душі, яка знаходиться в серці. Коли ви знаєте, чого хочете і де це знайти, розумно йти туди. Інакше, це все одно, що йти у господарський магазин за продуктами”.

 

“Якщо хочеш дослідити себе,

Пам’ятай, що твоє серце –

Ось твоє справжнє дзеркало”.

 

“Спокій можна отримати

Тільки від серця Єдності”.

Шрі Чинмой

 

 

 

Початок медитації. Вправи на концентрацію та дихання.

 

Початок медитації. Вправи на концентрацію та дихання.

 

“Концентрація – це відкрита таємниця фокусування всієї уваги на конкретному об’єкті або людині, щоб увійти та мати повне ототожнення з цим об’єктом або людиною. Остання стадія концентрації полягає у виявленні та розкритті прихованої кінцевої істини в об’єкті концентрації. Що концентрація може зробити у нашому повсякденному житті – неможливо уявити. Це найлегше відокремлення небес нашого серця від пекла нашого розуму, щоб ми могли жити в постійних захваті та радості Небес, а не у вічних турботах, тривогах і муках пекла, поки ми тут на землі”.

 

Серцебиття життя.

“Деяким шукачам подобається концентруватися на битті свого серця. Якщо ви хочете спробувати, не бійтеся, що серце зупиниться, і ви помрете. Якщо ви хочете бути справжнім героєм у духовному житті, можете практикувати концентрацію на битті свого серця. Це золота можливість увійти у вічне життя. Кожен раз, чуючи звук свого серцебиття, відразу ж відчувайте там нескінченне, безсмертне життя”.

 

Космічна енергія.

“Уявіть, що ви вдихаєте не повітря, а космічну енергію. Відчуйте, що величезна космічна енергія вливається у вас з кожним вдихом, і ви маєте намір використовувати її для очищення свого тіла, вітала (емоційний та чуттєвий рівень нашого буття), розуму і серця. Відчуйте, що у вашому бутті немає жодного місця, у яке б не проник потік космічної енергії. Він тече всередині вас, як річка, омиваючи й очищаючи усе ваше єство. Потім на видиху відчуйте, що видихаєте з себе все сміття – всі свої небожественні думки, похмурі ідеї та нечисті вчинки. Все те, що ви називаєте небожественним у своїй природі, все те, що ви не хочете визнавати своїм, ви видихаєте.

Це не традиційна йогічна пранаяма, яка складніша і систематизованіша, а дуже ефективний духовний спосіб дихання. Практикуючи цей спосіб, ви незабаром побачите результати. Спочатку вам доведеться використовувати свою уяву, але через деякий час ви побачите і відчуєте, що це зовсім не уява, а реальність. Ви свідомо вдихаєте енергію, що тече всюди навколо вас, очищаючи й звільняючи себе від усього небожественного.

Якщо ви будете дихати так щодня протягом п’яти хвилин, ви зможете дуже швидко прогресувати. Але це потрібно робити дуже усвідомлено, а не механічно”.

 

Шрі Чинмой

 

 

 

Цікаві ресурси з йоги

 

Йога душі – медитація – мистецтво бути щасливим

 Запрошуємо Вас у розділ сайту, що присвячений навчанню з практики медитації на шляху серця – найпростіший та найшвидший метод здобуття внутрішніх Спокою та Задоволення у вирії сучасного життя.

 

 

 

 

Йога тіла – мистецтво бути здоровим

  Запрошуємо Вас у розділ сайту, що присвячений тілу та здоров`ю – тут зібрані поради Шрі Чинмоя, стародавні та сучасні матеріали, в яких йдеться про те, як бути здоровим.

 

Запрошуємо взяти участь

у всеукраїнських проектах: 

 

Всесвітній Біг Заради Гармонії

http://бігзарадигармонії.укр

 

Ультрамарафони “Самоперевершення” в Україні 

http://www.races.org.ua

 

 

 

Притчі та книги Шрі Чинмоя 

  Шрі Чинмой є автором понад 1600 книжок, що перекладені десятками мов світу. Це лекції, відповіді на запитання, есе, притчі, драматургія, афоризми та цілий світ духовної поезії. Ось деякі з тем, що розглядаються у його книжках: всесвіт серця, пошук щастя та внутрішнього спокою, здоров`я, виховання дітей, проявлення себе, смерть та реінкарнація, доля, мир у світі, любов, проблеми та способи їх вирішення, духовне мистецтво та багато іншого.

 

 

 

Музика – нада йога або йога звуку

  По ефективності у досягненні спокою музика йде одразу після медитації. Запрошуємо Вас у розділ сайту, де Ви зможете послухати велику добірку прекрасної та особливої музики Шрі Чинмоя, що сповнена спокоєм та силою, послухати або поспівати унікальні стародавні та сучасні мантри та ін.

 

 

 

 

 

 

Живопис серця

  Що таке духовне мистецтво? Яка сила та внутрішнє значення кольорів? Чи є картини живими? Малюючи, Шрі Чинмой ототожнювався із самим джерелом мистецтва та ставав свідомим і безпосереднім інструментом цього Джерела. Його картини — це вияв вищих рівнів вселенської й трансцендентальної свідомості у фізичному світі.